Podsumowanie Design Thinking Week 2017!

9 i 10 maja na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach we współpracy Koła Naukowego Zarządzania „Menedżer”,  Fundacji na Rzecz Inteligentnego Rozwoju, CODE Design i Len Arte zostały zorganizowane warsztaty Design Thinking Week 2017. Uczestnikami byli przedstawiciele wielu branż, przedsiębiorcy, społecznicy, urzędnicy i studenci. Wspólnie starali się odpowiedzieć na pytanie: „Jakie wsparcie w przyszłości mogą oferować studentom instytucje finansowe?”. Powstały cztery zespoły łączące doświadczenie i świeże spojrzenie, dzięki czemu zostały zaprezentowane innowacyjne rozwiązania, co ciekawe wszystkie cztery projekty były nad wyraz spójne. Dziękujemy za aktywne uczestnictwo i świetną atmosferę, którą stworzyli przedstawiciele Fundacji na Rzecz Inteligentnego Rozwoju wraz z uczestnikami.

15zdjęcie 1