Manager Challenge 2010 – finał i wyniki

Konkurs Manager Challenge 2010 rozstrzygnięty!

Po zaciętej rywalizacji podczas eliminacji do finału, udało nam się wyłonić finalistów. Niezmiernie miło nam ogłosić, że w eliminacjach wzięło udział niemal 200 studentów! Konkurencja jest wielka, ale warto było spróbować swoich sił.

Nasi zawodnicy stawili czoła zróżnicowanym zadaniom menedżerskim, m.in.: prezentacja szkolenia, zagadnienia logiczne, problemy walutowe. Nasze zadania sprawdzały nie tylko wiedzę merytoryczną, ale i zdolność logicznego myślenia, improwizacji oraz umiejętność wystąpienia przed publiką i zaprezentowania swojego stanowiska.

Rywalizacja była bardzo wyrównana, a o zajętym miejscu często decydowały ułamki punktów. Poniżej zamieszczamy listę zwycięzców:

I. Marcin Kołodziej

II. Andrzej Pałys

III. Andrzej Pyzik

IV. Bartłomiej Bańka

V. Liliana Rogozińska

Szczególne podziękowania składamy naszym patronom i sponsorom, a w szczególności sponsorowi głównemu – AKTIO BUSINESS & INVEST GROUP za ufundowanie nagrody głównej – laptopa ASUS.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich za rok!

Tags: , ,